II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

ZAPROSZENIE DO dwójkARTU, UCZNIOWSKIEJ GALERII II LO /EDYCJA 2020/

20200206 141658Mamy zaszczyt zaprosić na tegoroczną wystawę prac uczniowskich II LO w Oleśnicy w ramach galerii uczniowskiej "dwójkART czyli o sztuce u Twardowskiego", która odbywa się w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Oleśnicy, przy ul. Kochanowskiego 4. Wystawa będzie trwała do końca lutego bieżącego roku.

W tym roku przedstawiamy prace plastyczne zarówno absolwentów: Sary Grzelak, Aleksandry Curyło, jak i obecnych uczniów naszej szkoły: Zuzanny Zmyślonej, Natalii Ilskiej, Laury Gogniat, Wiktorii Matuszczyk, Marceliny Adamczyk, Patrycji Franczyk, Jakuba Ryczyńskiego, Michele Kamel, Michała Bochenka, Eli Dovhan, Natalii Kubackiej, Kamili Kowalczyk, Eweliny Kanadys i Amelii Grabki.

Ponadto, w tym roku również zostały zaprezentowane wiersze autorstwa naszych uczniów: Wiktorii Matuszczyk, Eweliny Pienio, Natalii Kubackiej, Marceliny Senger (z kaligrafią Zuzanny Ubowskiej) oraz autorstwa anonimowego.

 

 

 

 

Zapraszamy !

 
Opiekun dwójkArtu
Katarzyna Jaworska-Dawidziuk
 
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .