II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

II LO w nowej odsłonie

NowaDwojka 2  NowaDwojka 3  NowaDwojka 1  NowaDwojka 4

2 lutego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Twardowskiego odbyła się wspaniała prezentacja prac projektowych w ramach warsztatów „Życie wewnętrzne naszej szkoły". Projekt ten powstał we współpracy II LO z Wyższą Szkołą Humanistyczną we Wrocławiu. | WIZUALIZACJA PROJEKTU powerpoint

 

Głównym celem warsztatów (więcej o warsztatach) było stworzenie autorskich aranżacji wybranych wnętrz w II LO w Oleśnicy, a efektem prac jest projekt trzech wnętrz szkolnych w formie dwunastu plansz, trzech książek ofertowych i trzech książek opisu technicznego oraz prezentacji multimedialnej. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich gości przez Panią Dyrektor Jolantę Kwaśniewską.

Uroczystość uświetniły władze naszego miasta i powiatu, sponsorzy, artyści WSH, media oraz rodzice i młodzież szkolna. Osobą prowadzącą projekt ze strony WSH była Pani dr Renata Wysocka.

Było tłoczno i gwarno, były przemowy, rozbiegane spojrzenia, podziękowania, kwiaty, brawa. Były rozmowy kuluarowe, a co przyniosły? Jaki będzie los tych dzieł? Czekamy na efekty.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .