WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO "10X10" - TAK RODZĄ SIĘ MATEMATYCZNE TALENTY

10X10"10 X 10" to autorski konkurs matematyczny dla pasjonatów planimetrii. Przez dziewięć kolejnych tygodni 27 uczestników walczyło o zdobycie 4 punktów tygodniowo. Dziesiąty tydzień to czas rozstrzygnięć i pasjonującego finału. Finału, w którym, aby wyłonić zwycięzcę, potrzebna był dogrywka. Ostatecznie na podium stanęli: I miejsce- Bartosz Janik, II miejsce- Michał Skowronek, III miejsce- Marek Chotnicki, wszyscy z klasy 2d. Gratulacje!

Wszystkim, którzy dotrwali do końca, wielkie brawa. Wasze pomysły, zaangażowanie i poświęcony czas pokazały, że wszyscy macie talent matematyczny. Pamiętajcie o nim i wykorzystajcie go. Postawcie na matematykę!

Oto garść szczegółów dotyczących uczestników przebiegu Konkursu oraz uzyskanej punktacji:

Liczba uczestników- 27 | Średnia liczba zdobytych punktów – 13| Najlepsza dwunastka według punktacji:

1. Bartosz Janik -2d- 34pkt (wygrał w dogrywce)
2. Michał Skowronek -2d- 34 pkt
3. Marek Chotnicki -2d- 33 pkt (wygrał w dogrywce)
4. Szymon Narolski – 3d- 33 pkt
5. Marcelina Sołtys- 2c- 33 pkt
6. Karol Czub -3d- 32 pkt
7. Jakub Garbaczewski – 2d- 32 pkt
8. Bartosz Poręba-3d- 32 pkt
9. Justyna Sośnicka -2d- 32 pkt
10. Martyna Grzesiak- 2d- 31 pkt
11. Kinga Mielcarek -2gd- 31 pkt
12. Mikołaj Mosiak -3d- 31pkt.

pomysłodawca i opiekun konkursu

Leszek Biegasik